Facets Date Range Picker (1.0.0-beta4) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Date
it: Data

en: Search
it: Cerca

en: Options
it: Opzioni

en: Select a date
it: Seleziona una data

en: Today
it: Oggi
