Facets Date Range Picker (1.0.0-beta4) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Date
pt: Data

en: Search
pt: Pesquisar

en: Options
pt: Opções

en: Select a date
pt: Selecione uma data

en: Today
pt: Hoje
