Facets Form (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Search
is: Leit

en: Label
is: Merking

en: Format
is: Stílsnið

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Date and time
is: Dag- og tímasetning
