Facets Form (1.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Search
ja: 検索

en: Label
ja: ラベル

en: Format
ja: フォーマット

en: Date format
ja: 日付の書式

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Custom
ja: カスタム

en: Button
ja: ボタン

en: Custom format
ja: カスタムフォーマット

en: Date and time
ja: 日付と時刻

en: Date type
ja: 日付型

en: Submit button
ja: サブミットボタン

en: Date only
ja: 日付のみ

en: @name format: @date
ja: @name フォーマット: @date
