Facets Form (1.0.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Search
cy: Chwilio

en: Format
cy: Fformat

en: Date format
cy: Fformat dyddiad

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Custom
cy: Addasu

en: Custom format
cy: Addasu fformat

en: Date and time
cy: Dyddiad ac amser
