Facets Form (1.0.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Search
ku: گەڕان

en: Label
ku: پێناس

en: Format
ku: فۆرمات

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Custom format
ku: فۆرماتی ڕاسپێراوە

en: Date and time
ku: ڕێکەوت و کات

en: Date type
ku: جۆری بەروار
