Facets Form (1.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Search
fa: جستجو

en: Label
fa: برچسب

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Custom
fa: سفارشی

en: Button
fa: دکمه

en: Custom format
fa: قالب‌بندی سفارشی

en: Date and time
fa: تاریخ و زمان

en: Date type
fa: نوع تاریخ
