Facets Form (1.0.0-alpha5) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Label
km: ស្លាក

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Custom format
km: ទ្រង់ទ្រាយ​ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: Date and time
km: កាល​បិរច្ឆេទ និង​ពេល​វេលា

en: Date type
km: ប្រភេទ​កាល​បរិច្ឆេទ
