Facets Form (all releases) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: To
ne: लाई

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Date and time
ne: मिति र समय
