Facets Form (1.1.0) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Search
te: వెతుకు

en: Label
te: లేబుల్

en: Format
te: ఆకృతి

en: Last month
te: గత నెల

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: This week
te: ఈ వారం

en: This month
te: ఈ నెల

en: Last week
te: గత వారం

en: Date and time
te: తేదీ మరియు సమయం
