Facets Form (1.2.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Search
nn: Søk

en: Label
nn: Etikett

en: Date format
nn: Datoformat

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Date and time
nn: Dato og tid
