Facets Form (1.3.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Search
ast: Guetar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Format
ast: Formatu

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Custom
ast: Personalizáu
