Facets Form (1.3.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Search
az: Axtarış

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Button
az: Düymə

en: Custom format
az: Fərdi format

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Date and time
az: Tarix və saat

en: Date type
az: Tarix növü

en: Date only
az: Yalnız tarix

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
az: <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">PHP tarix formatları üçün sənədlərə</a> baxın.
