Facets Form (1.3.0) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Search
da: Søg

en: Label
da: Etiket

en: Last month
da: Seneste måned

en: Date format
da: Datoformat

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Custom
da: Tilpasset

en: Button
da: Knap

en: Operator
da: Operand

en: Facets
da: Facetter

en: This week
da: Denne uge

en: This month
da: Denne måned

en: Custom format
da: Tilpasset format

en: Last week
da: Seneste uge

en: Date and time
da: Dato og tid

en: Date type
da: Datotype

en: Date only
da: Kun dato

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
da: Se <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">dokumentationen af PHP datoformater</a>.
