Facets Form (1.3.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Search
et: Otsing

en: Label
et: Nimetus

en: Format
et: Vorming

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Custom
et: Kohandatud

en: Button
et: Nupp

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Custom format
et: Kohandatud formaat

en: Date and time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Date type
et: Kuupäeva tüüp

en: Date only
et: Ainult kuupäev

en: @name format: @date
et: @name formaat: @date
