Facets Form (1.3.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Search
hi: खोज

en: Label
hi: लेबल

en: Format
hi: प्रारूप

en: Last month
hi: पिछले महीने

en: Date format
hi: तारीख प्रारूप

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Button
hi: बटन

en: Custom format
hi: मनपसंद प्रारूप

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर

en: Date and time
hi: तिथि व समय

en: @name format: @date
hi: @name प्रारूप: @date
