Facets Form (1.3.0) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Search
id: Pencarian

en: Last month
id: Bulan lalu

en: Date format
id: Format tanggal

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: Custom
id: Tersuai

en: Button
id: Tombol

en: This week
id: Pekan ini

en: This month
id: Bulan ini

en: Custom format
id: Format sendiri

en: Last week
id: Pekan lalu

en: Date and time
id: Tanggal dan waktu

en: Date type
id: Jenis tanggal

en: Date only
id: Hanya tanggal

en: @name format: @date
id: Format @name: @date
