Facets Form (1.3.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Search
jv: Goléki

en: Label
jv: Judul

en: Date format
jv: Format tanggal

en: To
jv: Marang

en: Custom
jv: Kostum

en: Custom format
jv: Format kostum

en: Date and time
jv: Tanggal lan wektu

en: Date type
jv: Tipe data
