Facets Form (1.3.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Label
kk: Атауы

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: This week
kk: Бұл апта

en: Custom format
kk: Қолданушы пішімі

en: Date and time
kk: Дата және уақыт
