Facets Form (1.3.0) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ms: Serah

en: Search
ms: Carian

en: Date format
ms: Format tarikh

en: To
ms: Kepada

en: From
ms: Daripada

en: Custom
ms: Tersuai

en: Custom format
ms: Format langganan

en: Date and time
ms: Tarikh dan masa

en: Date type
ms: Jenis tarikh
