Facets Form (1.3.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Search
ps: لټون

en: Format
ps: بڼه

en: To
ps: ته

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Button
ps: تڼۍ
