Facets Form (1.3.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Search
ro: Căutare

en: Label
ro: Etichetă

en: Last month
ro: Ultima lună

en: Date format
ro: Format dată

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Custom
ro: Personalizat

en: Button
ro: Buton

en: Custom format
ro: Format personalizat

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: Date and time
ro: Data și timp

en: Date type
ro: Tip de dată

en: Date only
ro: Doar dată
