Facets Form (1.3.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Search
sr: Претрага

en: Label
sr: Ознака

en: Date format
sr: Формат датума

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Date and time
sr: Датум и време
