Facets Form (1.3.0) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Search
sv: Sök

en: Label
sv: Etikett

en: Last month
sv: Förra månaden

en: Date format
sv: Datumformat

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Custom
sv: Anpassad

en: Button
sv: Knapp

en: This week
sv: Denna vecka

en: This month
sv: Den här månaden

en: Custom format
sv: Anpassat format

en: Last week
sv: Förra veckan

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Date and time
sv: Datum och tid

en: Date type
sv: Datumtyp

en: Date only
sv: Enbart datum
