Facets Pretty Paths (2.0.4) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Taxonomy term name
be: Назва тэрміну таксаноміі
