Facets Pretty Paths (2.0.4) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: Default
ca: Per defecte

en: Taxonomy term name
ca: Nom del terme de la taxonomia
