Facets Pretty Paths (2.0.4) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Search
da: Søg

en: None
da: Ingen

en: Default
da: Standard

en: Taxonomy term name
da: Navn på taksonomiterm
