Facets Pretty Paths (2.0.4) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Search
de: Suche

en: None
de: Keine

en: Default
de: Standard

en: Taxonomy term name
de: Taxonomiebegriff-Name
