Facets Pretty Paths (2.0.4) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Search
hu: Keresés

en: None
hu: Nincs

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Taxonomy term name
hu: Taxonómia kifejezés neve
