Facets Pretty Paths (2.0.4) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: Default
pl: Domyślny

en: Taxonomy term name
pl: Nazwa terminu taksonomii
