Facets Pretty Paths (2.0.4) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Search
ru: Поиск

en: None
ru: Нет

en: Default
ru: По умолчанию

en: Taxonomy term name
ru: Название термина таксономии
