Facets Pretty Paths (2.0.4) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Search
sv: Sök

en: None
sv: Ingen

en: Default
sv: Förvald

en: Taxonomy term name
sv: Namn på taxonomiterm
