Facets Pretty Paths (2.0.4) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Search
tr: Ara

en: None
tr: Hiçbiri

en: Default
tr: Varsayılan

en: Taxonomy term name
tr: Sınıflandırma terimi adı
