Facets Range Input (2.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Search
ta: தேடல்

en: Maximum
ta: அதிகஅளவு

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Minimum
ta: குறைந்தஅளவு

en: About
ta: பற்றி
