Facets Range Input (2.0.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Maximum
sv: Största

en: Apply
sv: Applicera

en: Minimum
sv: Lägsta

en: About
sv: Om
