Facets range NoUiSlider (1.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Search
az: Axtarış

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən
