Facets range NoUiSlider (1.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
da: Præfiks

en: Suffix
da: Endelse

en: Search
da: Søg

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Step
da: Trin
