Facets range NoUiSlider (1.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Search
et: Otsing

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt
