Facets range NoUiSlider (1.0.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: Search
hu: Keresés

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Step
hu: Lépés

en: Minimum value
hu: Minimum érték

en: Maximum value
hu: Maximum érték
