Facets range NoUiSlider (1.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
it: Prefisso

en: Suffix
it: Suffisso

en: Search
it: Cerca

en: To
it: A

en: From
it: Da

en: Step
it: Passo
