Facets range NoUiSlider (1.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Search
kk: Іздестіру

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен
