Facets range NoUiSlider (1.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី
