Facets range NoUiSlider (1.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Suffix
kn: ಅಂತ್ಯದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ
