Facets range NoUiSlider (1.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Search
nl: Zoeken

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Step
nl: Stap

en: Minimum value
nl: Minimale waarde

en: Maximum value
nl: Maximale waarde
