Facets range NoUiSlider (1.0.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Search
pl: Szukaj

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Step
pl: Krok

en: Minimum value
pl: Minimalna wartość

en: Maximum value
pl: Maksymalna wartość
