Facets range NoUiSlider (1.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
ru: Префикс

en: Suffix
ru: Суффикс

en: Search
ru: Поиск

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Step
ru: Шаг

en: Minimum value
ru: Минимальное значение

en: Maximum value
ru: Максимальное значение
