Facets range NoUiSlider (1.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Step
sk: Krok
