Facets range NoUiSlider (1.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: Search
th: ค้นหา

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก
