Facets range NoUiSlider (1.0.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Suffix
vi: Hậu tố

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Step
vi: Bước

en: Minimum value
vi: Giá trị tối thiểu

en: Maximum value
vi: Giá trị tối đa
