Facets range NoUiSlider (1.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Search
gl: Buscar

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Step
gl: Paso
